Produkter
Branscher

Kontakta oss

Våra kontaktuppgifter

Huvudkontor Sjöbo
Getinggränd 2
275 39 Sjöbo

Tel: +46 (0)10 - 188 22 00
E-post: info@interlift.se

Malmö
Bronsyxegatan 9B
213 75 Malmö
Hitta våra tjänster i Qimteks leverantörsnätverk

Skriv tilL oss

    Vi som jobbar på interlift

    Per-Åke Nilsson
    VD och säljare
    Tel: 010 - 188 22 01
    E-post: per-ake@interlift.se
    Christina Hansson
    Ekonomi
    Tel: 010 - 188 22 02
    E-post: christina@interlift.se
    Åse Holmgren
    Ekonomi
    Tel: 010 - 188 22 07
    E-post: ase@interlift.se
    Mats Hägglund
    Systemutveckling
    Tel: 010 - 188 22 00
    E-post: mats@interlift.se
    Martin Ahlinder
    Säljare
    Tel: 010 - 188 22 11
    E-post: martin@interlift.se
    Rasmus Mellin
    Säljare
    Tel: 010 - 188 22 14
    E-post: rasmus@interlift.se
    Jonas Hedeblad
    Lager/Inköp
    Tel: 010 - 188 22 04
    E-post: jonas@interlift.se
    Johan Andersson
    Säljare
    Tel: 010 - 188 22 05
    E-post: johan.a@interlift.se
    Åse Sjögren
    Lager/Inköp
    Tel: 010 - 188 22 08
    E-post: ase.sjogren@interlift.se
    Johan Holmquist
    Lager Malmö
    Tel: 010 - 188 22 13
    E-post: johan@interlift.se
    Kent Persson
    Service Sjöbo
    Tel: 010 - 188 22 06
    E-post: verkstad@interlift.se
    Sture Brohlin
    Säljare/Service Bollnäs
    Tel: 010 - 188 22 29
    E-post: sture@interlift.se
    Interlift AB
    Huvudkontor Sjöbo
    Getinggränd 2
    275 39 Sjöbo

    Hitta på google maps
    Interlift AB
    Bronsyxegatan 9B
    213 75 Malmö

    Hitta på google maps
    Prenumerera på vårt nyhetsbrev:


      © 2021 Interlift AB. Allt innehåll upphovsrättsskyddat | Cookies | Hemsida av Dexera

      Observera, du använder webbläsaren Something else. Innehållet av denna sidan visas inte som det är tänkt på Something else, vi rekommederar att du använder en modern webbläsare som Chrome, Firefox eller Edge.

      envelope-oclosearrow-circle-o-downmap-markerfacebook-squarelinkedin-squarephoneangle-rightellipsis-v